epicor

תוסף אפיקור, למעלה מתריסר מחקרים שפורסמו מראים כי תסיסת EpiCor עוזרת לתמוך במערכת החיסונית שלך ולווסת את חיידקי המעיים. הוא נמצא בכמה ממותגי תוספי הבריאות והבריאות המהימנים בעולם. כאשר נלקח מדי יום, הוכח כי EpiCor היא דרך בטוחה ויעילה לעזור לאנשים לחיות ימים בריאים יותר ™. במילים אחרות, זה פועל כמו מולטי ויטמין למערכת החיסון שלך ™.

התסיסה של EpiCor מיוצרת במתקן מוסמך ה- cGMP של אמבריה באנקני, איווה – ליבה של אמריקה. תוצרת EpiCor תוצרת ארה"ב היא מאומתת פרויקט שאינו GMO, כשרה מבית OU, ללא גלוטן, נבדקת ללא GMO, ללא BSA TSA והיא מרכיב תוסף בריאות חיסוני טבעוני.

כמו תסיסת השמרים המקורית שהתגלתה על ידי סיפור בריאות אמיתי ומגובה על ידי מדע, תוכלו לראות מדוע EpiCor כה ייחודי ופורץ דרך. 

EpiCor הוא לא שמרים ולא בטא גלוקן

לא ניתן להשיג את תוסף האפיקור בישראל עדיין אבל ניתן להזמין אותו ישירות באינטרנט מאמזון

EpiCor אינו שמרים; זה כל כך הרבה יותר!

שמרים משמשים לייצור EpiCor, בדומה למוצרי מזון מותססים אחרים. עם זאת, דגנים לאחר התסיסה הופכים לבירה וענבים לאחר התסיסה הופכים ליין, באופן דומה EpiCor כבר אינו רק שמרים לאחר התסיסה. לאחר תהליך התסיסה והייבוש, השמרים כבר אינם חיים או פעילים ומה שנותר הוא מרכיב פוסט-ביוטי עשיר במטבוליטים, EpiCor.

EpiCor אינו בטא גלוקן; זה כל כך הרבה יותר!

גלוקאנים בטא הם תמציות פשוטות מדופן התא של שמרים או דגנים כמו שיבולת שועל ואינם יכולים להיחשב כמזון שלם. מכיוון ש- EpiCor אינו מעובד מאוד או מעודן, זהו תסיסת שמרים מזון שלמה המכילה מגוון מורכב של חומרים מזינים ומטבוליטים, בהם בטא גלוקן הוא רק אחד מתוך עשרות. כל הרכב EpiCor הוא שהופך אותו למועיל וייחודי כל כך.

איך תוסף אפיקור עובד

EpiCor הוא מרכיב פוסט-ביוטי שמיוצר בתהליך טבעי של תסיסה התומך במיקרוביום מעיים בריא אשר, כפי שמציע מחקרים שוטפים, מסייע לתמיכה במערכת חיסונית בריאה. זה עשיר עם מטבוליטים ביו וכאשר נלקח יומי מתנהג כמו ויטמין עבור המערכת החיסונית שלך TM .

אפיקור

EPICOR מסייע לאנשים לחיות ימים בריאים יותר :

גלה את היתרונות המדהימים של תוסף אפיקור EpiCor לתסוס את עצמך ולנשום קל יותר בידיעה שאתה תומך בבריאותך באמצעות תוספי מערכת החיסון הטובים ביותר, המגובים על ידי מדע!

איך גילו את אפיקור

תוסף אפיקור איך זה עשוי

EpiCor הוא תסיסה פוסט-ביוטית אשר פותחה ביותר מ -75 שנות ניסיון בתסיסה קניינית המייצרת מרכיבים עם טביעת אצבע ייחודית של מטבוליטים.

התסיסה של EpiCor מתחילה בשמרים של אופה – מיקרואורגניזם בטוח וטבעי שנמצא ברחבי הטבע ומשמש במשך אלפי שנים להכנת בירה, יין, לחם ואוכל אחר. התהליך המתמחה של EpiCor מתחיל בתאי מיקרואורגניזם חסרי חמצן, מה שגורם להם לייצר טביעת אצבע מטבוליטית ייחודית המורכבת מחלבונים, פפטידים, נוגדי חמצון, פוליפנולים, חומצות אורגניות, נוקלאוטידים, פוליסכרידים (1-3 1-6, גלוקא בטא), ו מאננים.

(מיכל התסיסה של אמבריה) ייצור תוסף אפיקור

שלב הייצור הסופי משתמש בתהליך ייבוש קנייני ועדין שגורם לכך שהשמרים כבר אינם פעילים ולוכדים מערך מורכב של מטבוליטים שנוצרו במהלך התסיסה. התסיסה המיובשת נטחנה לאבקה דקה ואז ארוזה בתוך מיכלים שנועדו להגן עליה במהלך האחסון והטיפול. התהליך כולו נעשה תחת הנחיות ייצור ועיבוד מחמירות של cGMP על מנת להבטיח חומר איכותי ובטוח באופן עקבי.

לאחר בדיקות בטיחות וזהות מקיפות, התוצאה הסופית היא EpiCor – תסיסת שמרים מזון שלמה המסייעת לתמיכה במערכת החיסונית ולווסת את מיקרוביום המעיים.

מהו תסיסה של מזון – תוסף אפיקור

תסיסה שלמה של מזון היא מרכיב פוסט-ביוטי שמיוצר בתהליך תסיסה טבעי. הוא מורכב מחלבונים, סיבים, פוליפנולים, ויטמינים, חומצות אמינו, בטא גלוקאנים ומטבוליטים שהוכחו בסך הכל בניסויים קליניים כתומכים במעיים ובמערכת החיסון. EpiCor הוא התסיסה המזון השלם שנחקר ביותר.

אז מדוע הוא נחשב לתסיסה "אוכל שלם"? EpiCor מעובד ומעודן בצורה מינימלית. EpiCor מיוצר באמצעות מרכיבים צמחיים העוברים תהליכי תסיסה כדי לייצר מוצר שלם. זה לא תמצית, מסונתז כימי או מיוצר מתוצרי לוואי. כל מרק התסיסה מיובש בעדינות כדי לשמר את כל המטבוליטים.

EpiCor הוא תוספת בטוחה ובריאה לאנשים עם דיאטות ללא גלוטן, תזונה צמחונית או טבעונית, או דיאטות כשרות שרוצות לתמוך במעיים ובבריאותם החיסונית.

בטיחות ומחקר

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות

אנו רוצים שאנשים יחיו חיים בריאים. זו הסיבה שייצור מרכיבי תוספים בטוחים ואיכותיים כמו EpiCor fermentate הוא בעדיפות מוחלטת עבורנו. EpiCor פרסמה מספר ניסויים קליניים בבני אדם וסדרה של מחקרי בטיחות שפורסמו בכתב העת International of Toxicology.

לא רק שיש לנו את המדע לבטיחות, התסיסה של EpiCor מיוצרת בארה"ב במתקן חדשני ביותר הממוקם באנקני, איווה. המתקן שלנו עוקב אחר כל נוהלי הייצור הטובים הנוכחיים, המוסמכים באופן קבוע על ידי NSF. קיימת גם תוכנית HACCP לייצור EpiCor.

התסיסה של EpiCor גם מאומתת פרויקט שאינו GMO, מאושרת על ידי עצמה GRAS, טבעונית, ללא גלוטן, כשרות OU, ללא BSE / TSE והלאל.

המחקר המשולב, מתקני הייצור האיכותיים, ההסמכה והייעודים תומכים בכך שתסיסה של EpiCor בטוחה לצריכה על ידי מבוגרים וילדים בריאים.

הסוד לבריאות בתקופת מגפת הקורונה

לא ניתן להשיג את תוסף האפיקור בישראל עדיין אבל ניתן להזמין אותו ישירות באינטרנט מאמזון

מחקר נושא פרסים

לא כל המחקר נוצר שווה. המותג EpiCor בנוי על למעלה מ 75 שנות מדע ומחקר בטכנולוגיית הבריאות והבריאות שלנו. אנו מחויבים בהחלט לעמוד בסטנדרטים שלטוניים ותעשייתיים בנושא בטיחות וביצועים או חריגים מהם. המחקרים המדעיים שלנו מתוכננים היטב ועוקבים אחר פרוטוקולים מחמירים. מחקרים על EpiCor כוללים:

כל המחקרים של EpiCor מוגשים ליצרני תוספי תזונה, לעוסקים בתחום הבריאות ולאנשי מקצוע אחרים בענף באתרנו. היצרנים משתמשים במידע זה כדי להסביר את היתרונות של EpiCor העומדים בכללים הרלוונטיים של ממשלות שונות ברחבי העולם.

6am Care

אפיקור

תגובה אחת

כתיבת תגובה

0
    0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    דילוג לתוכן