מכונת שטיפה

מכונת שטיפה או בשמה שכולם מכירים גרניקמכונת שטיפה בלחץ מים

גרניק מומלץ – מכונת שטיפה בלחץ

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או חמים המכונה גרניק – מה ההבדל ומה כדאי?  מכונות שטיפה בלחץ או בשמן הפופולרי נעשו מאוד נפוצות בשנים האחרונות, כך שהם מספקות פי 10 כוח ניקוי מצינור הגינה. הן צורכות 60% פחות מים. למכונות שטיפה בלחץ, יש הרבה שימושים מועילים, כגון ניקוי דברם מחוץ לבית והגינה ואפילו ניתן לפתוח סתימה בצנרת. הרבה רכבים שיש עליהם סימני לכלוך ובוץ ניתן לנקות עם מכונות שטיפה בלחץ, מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או חמים – מה ההבדל ומה כדאי? ישנם מוצרים שונים שיש לשטוף במים חמים, כגון כתמים עקשניים או בדים מיוחדים שעומדים בשטיפה של מים חמים ולכן, יש לברר מה המטרה שלשמה אתם רוכשים את מכונת השטיפה בלחץ 

בררו על מכונות שטיפה מקצועיות ברוב המקרים, מכונות שטפה בלחץ שהן מקצועיות, תהיינה עמידות וחזקו יותר, כך שאם החלטתם להוציא סכום ולרכוש מכונה כזאת כדאי כי תרכשו מכונה מקצועית, אך יש לשאול קודם מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או חמים – מה ההבדל ומה כדאי?,  ניתן למצוא מכונות שטיפה בלחץ, המנקות עץ כגון דקים, אבן ועוד. מכונות שטיפה לשימוש ביתי, הן קלות יותר. ניתן למצוא מכנות שטפה הפועלות על בנזין או על חשמל, כאלה העובדות על מים קרם, מים חמים שהן היקרות יותר מכל הקטגוריות השונות. יש להגדיר בזמן הבחירה של מכונת השטיפה, את הזמן הרצוי לניקוי, כגון אם לזמן מושך או קצר יותר.

גרניק בפעולה

מכונת שטיפה
גרניק

 המחיר של מכונות השטיפה אחד הפרמטרים החשובים בבחירה של מכונות השטיפה בלחץ הוא גם המחיר. יש לציין, כי מכונות שטיפה בלחץ, המיועדות לשימוש ביתי, עולות סכום של  בין 600- עד כמה אלפי שקלים, הכל קשור באיכות המכונה, היצרנית, הפעולות שהא מבצעת ועוד. מכונות חשמליות, הפועלות על מים קרים, הן הזולות ביותר ומיועדות לעומסי עבודה בינוניים עד קשים. יש להתייעץ עם המוכרים בחנויות שבהם אתם מחפשים מכונות שטיפה בלחץ לבית, כך שתוכלו לקבל פרטים ואינדיקציה ברורה יותר, על סוג המכונה הרצוי לכם, התקציב ועוד. ניתן למצוא מבצעים של מכונות שטיפה, כך שתוכלו לחסוך מעט בתקציב.

איך לעבוד נכון עם מכונת שטיפה בלחץ – גרניק

גרניק – מכונת שטיפה

כנסו לבלוג עיצוב הבית ArtDeco וקבלו רעיונות על עיצוב הבית שיפוץ או בניה.

גרניק – מכונת שטיפה בלחץ – חיבורים

גרניק – מכונת שטיפה בלחץ – סקירה

גרניק מומלץ

קישורים מומלצים

קולגןקולגן לשיערבניית אתריםאתרים להשכרהפרסום באינטרנטנדנדה לגינה

כתיבת תגובה

0
    0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    דילוג לתוכן