מטבח לבית

סוגי מטבחים

מטבח אנגלי –  המטבח האנגלי הוא חמים, נוח ונעים. במטבחים הללו נעשה שימוש בסוגי עץ שונים עצי כמו אורן ואלון שצבעיהם האופיניים ניכרים בכיסאות, בארונות המטבח ובשולחנות המשתלבים בצורה מושלמת עם צבעיהם החמימים של הקירות המעוצבים.  מטבח אנגלי מעניק תחושה מיוחדת ורומנטית שכאילו עוטפת את כל השוהים בו בתחושה מוכרת ונעימה ומקרינה את האריסטקרטיות הבריטית הידועההניכרת בו גם לחלקי הבית האחרים. המטכח האנגלי יודע לשלב בצורה הטובה ביותר בין יופי ופרקטיות, על כן רבים רואים בו את המטבח האולטימטיבי עבורם, ולא פחות חשוב זהו גם המטבח שישאיר רושם רב על כל המבקרים בו, שלא יוכלו להפסיק לדבר עליו (ואולי גם קצת לקנא…)

מטבח יוקרתי –  מטבח יוקרתי הוא דבר שאותו כל אחד רוצה בביתו ללא כל ספק. אנשים מתחילים להבין כי מרכז הבית כבר אינו הסלון אלא המטבח ולכך כמובן יש לתת את היחס הראוי ולעצב את המטבח בהתאם. שימו לב, כי מרבית הזמן שאותו אתם מבלים בבית אתם נמצאים, איך לא? במטבח. לכן כיום ניתן לומר כי רבים אכן מעדיפים להשקיע בתקציב מעט גדול יותר לבניה או עיצוב מחדש של מטבח יוקרתי, לעיתים אף על חשבון ההשקעה בסלון. כמובן שאין הגדרה מדויקת למטבח יוקרתי מהו, אלא פשוט מטבח שיש בו את אפקט ה"וואו", כזה שמשדר יוקרה, יחודיות ומותיר רושם רב הן על דיירי הבית הנהנים מהמטבח באופן קבוע והן על האורחים.

מטבח מודרני – אורח החיים המודרני בשילוב אופנות חולפות וטעמים משתנים גרמו לכך שהמטבח המודרני שונה בתכלית מהמטבחים שהיו נהוגים להבנות בעבר. השינויים באים לידי ביטוי כמובן גם בטכנולוגיות חדשות כמו תנורי האינדוקציה המופלאים אך מעבר לכך, ולא פחות חשוב חלו שינויים רבים באופן העיצוב של המטבח וההתיחסות לפרקטיות המטבח כגורם עיקרי שאינו נופל בחשיבותו מיופיו של המטבח – אך השילוב המושלם הוא בין מטבח יפה ומרשים למטבח שימושי ונוח לעבודה. גורם המשלב בין היופי לשימושיות, במטבח המודרני הוא עמדת עבודה הנמצאת במרכז המטבח ולא בצמוד לקיר – או בשמה המוכר "אי" או כוכים המיועדים להכיל בתוכם את מוצרי החשמל השונים על מנת לחסוך במקום.

מטבח כפרי – מטבחים כפריים, יש בהם הרבה מעבר ליופי. מטבח כפרי מביא עמו שילוב מופלא בחומרים המקרבים אותנו אל הטבע ומייצג בצורה האופטימלית את הקרבה לחומרי הגלם בצורתם הראשונית – כמה שיותר קרוב לטבע. המטבח הכפרי עושה שימוש רב בעץ מלא בעל מראה כמעט לא מעובד וללא חומרים סינטטים כדוגמת ידידתנו הפורמייקה. חשוב לשים לב כי בית המעוצב באופן מודרני למשל, לא בהכרח שיתאים לו סוג מטבח שכזה והאפקט הטוב והיפה ביותר מתקבל כאשר המטבח הכפרי תואם את עיצובו הכללי של הבית. המטבח הכפרי הוא מטבח קלאסי, שאינו בגדר אופנה חולפת או טרנד זמני, על כן תכנון מטבח כפרי יבטיח לכם עוד שנים רבות של הנאה מהמטבח שלכם. אם אתם רוצים נגר מומלץ למטבח כפרי אתם יכולים לפנות לחברת אל גליל או וודלנד

מטבח מעוצב – בעידן שבו מרבית האוכלוסיה לובשת כמעט אותו דבר, נוהגת בכמעט אותם מכוניות ושהבתים נראים כמעט אותו דבר, ישנם עדיין רבים הרוצים להיות יחודיים ולתת ביטוי מקורי לטעמם והעדפותיהם האישיות. עבור אותם אלו, המחפשים כיצד יוכלו להיות מיוחדים, מטבח מעוצב באופן אישי על ידי מעצב מומחה, יכול להיות בהחלט הפתרון המושלם. מטבח מעוצב אינו חייב להיות בגדר "משכנתא, וניתן בהחלט למצוא מטבח מעוצב הקולע לטעמכם גם במחירים סבירים מאוד. במיוחד בתקופתנו, עם הזמן החולף והטכנולוגיה המתקדמת אל עבר העתיד בכל רגע נתון, מטבח מעוצב מציב בידינו את כל האפשרויות מבחינת העיצוב, הבניה וההתאמה של המטבח לכל צורך שניתן רק לחלום עליו.

מטבח עץ – אין דבר יפה יותר ממטבח העשוי מעץ טבעי. ישנם סוגים כה רבים של מטבחי עץ העשויים מסוגים שונים של עץ ומעוצבים, כל אחד, באופן שונה ומיוחד. מטבח עץ הוא יפה, חזק ועמיד לאורך שנים ארוכות. לרוב מטבחי העץ "מתבגרים" בצורה יפה. לא בכדי, נהוג היה להשתמש במשך דורות ארוכים במטבחי עץ . מטבחי העץ היו נהוגים להבנות אצל כל סוגי האוכלוסיה ומכל המעמדות על שום שימושיותו, יופיו ואמינותו של מטבח זה. גם כיום, ניתן לומר כי מטבח עשוי מעץ הוא סוג המטבח הפופולרי ביותר והפופולריות רק עולה וגדלה. מטבח עץ הוא המטבח הקלאסי שככל הנראה ילווה אותנו גם עוד שנים רבות.

מטבח פורניר זכוכית – פורניר הוא למעשה התוצאה של פעולת קילוף גזע העץ לשכבה דקיקה במיוחד. מה שמתקבל הוא מטבח בעל מראה, צבע וטקסטורה של עץ טבעי. כאשר מעצבים מטבח פורניר ומשלבים בו מדפים או מזנון זכוכית, מתקבל מטבח יפהיפה ומודרני, בעל זיקה חזקה לצבעים והמרקמים של הטבע. חיסרון של מטבח פורניר  הוא כי מעצם כך ששכבת הפורניר היא כעוביו של דף נייר, היא נשרטת בקלות יחסית ובמקרה של פגיעה אסתטית שכזו יש צורך לתקן את הפגיעה או להחליף את החלק ה"פגוע" במקרה של שריטה גדולה ובולטת. מטבח פורניר בשילוב זכוכית מעניק לבית בכלל ולמטבח הבית בפרט מראה קלאסי, מיוחד ויוקרתי.

מטבח פורמייקה – מטבח פורמייקה מכיל בתוכו יתרונות רבים ומגוונים. על אף כי לחלק מהאוכלוסיה ישנו רושם שלילי לגבי מטבחים מסוג זה, כיום ניתן לומר כי כל אותם חסרונות, לכאורה, הם חסרי בסיס. הדבקת ציפוי הפורמייקה נעשית כיום באמצעות דבקים חזקים במיוחד שבעבר לא היה נעשה בהם שימוש ועל כן הייתה לפורמייקה נטייה להתקלף. כיום, כאמור הציפוי מודבק באופן עמיד יותר מה ששומר על הפורמייקה לאורך זמן רב.יתרונות נוספים של מטבחי הפורמייקה, נובעים מכך שקל מאוד לנקות אותם משום שהמשטח עצמו הוא חלק וללא בליטות או שקעים למיניהם וכמובן, איך אפשר לשכוח את עניין המחיר. מטבחי פורמייקה, לרוב זולים יותר באופן משמעותי ממטבחים העשויים מעץ מלא למשל.

צאו מהקופסה – מטבח פורמייקה יכול להיות הפתרון המושלם גם עבורכם!

מטבח ומוצרים נלווים

שוק המטבחים הוא ללא ספק אחד השווקים העשירים והמגוונים ביותר שמספק לנו מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוב, גדלים שונים ושלל של מוצרי חשמל מתוחכמים. אך הסוד הוא לדעת כיצד לשלב את המכלול השלם של הארונות, פינת הישיבה ומוצרי החשמל השונים שהמטבח כולל לכדי יחידה אחת המתאימה באופן מושלם בין כלל חלקיה – ועל כך נאמר כי השלם גדול מסכום מרכיביו!

תנור – על מנת להתאים את התנור למטבח, ניתן לבדוק האם המטבח כולל בתוכו "נישה" המיועדת להכנסת התנור אליה בצורה מיטבית. במידה שהתנור אינו מתאים במדויק למטבח כדאי אולי לברר על תנור אפיה מובנה (או בשמו הנפוץ יותר תנור "בילט – אין") וכיריים בנפרד. אם החלטתם לרכוש מטבח הנבנה בהתאמה אישית, במיוחד עבורכם, כדאי לבדוק כבר מראש את מידותיו של התנור על מנת ליצור כוך המותאם למידות התנור באופן מדויק.

מדיח – כיום ישנה אופציה לרכוש מדיח אינטגרלי שהוא למעשה מדיח שחזיתו מותאמת למטבח והוא נראה כמו חלק אינטגרלי מהמטבח – ועל שום כך גם שמו. אופציה זו שמה בידינו את האפשרות להתאים את המדיח למטבח באופן מלא ומושלם.ישנו כמו כן מדיח חצי אינטגרלי שבו לוח הפיקוד גלוי. יחד עם זאת, לא חייבים מדיח אינטגרלי על מנת להביא להתאמה מושלמת של המדיח לשאר המטבח וניתן בהחלט למצוא אופציות להתאמת צבעים ועיצוב גם כשמדובר במדיח כלים סטנדרטי וזאת בהנחה שהטקסטורה של ציפוי המטבח והצבעים מאפשרים זאת.

מיקרוגל – בעיקר כאשר מדובר במיקרוגל, כמה שפחות, ככה זה יותר. המיקרוגל, לרוב, אינו כולל מוטיבים עיצוביים כלשהם ואין לנו כל עניין להציגו לראווה באופן כזה או אחר. אם תוכלו למצוא מדף צדדי או פינה נסתרת יחסית על השיש – מה טוב.

קולט אדים – קולט אדים הוא מוצג עיצובי לכל דבר שאין עוד צורך להסתירו בכוך נסתר, אלא להפך, להציגו לראווה – בגאווה גדולה. במרבית המקרים קולט אדים בצבעי נירוסטה מבריקים יעשה את העבודה. במידה שזה לא מספק אתכם, ניתן גם למצוא קולטי אדים מעוצבים על פי הזמנה.

מקרר

מטבחים איטלקים

מטבחים איטלקיים
לכל בעל בית שינה ראיה יחודית לגבי האופן שבו המטבח צריך להיות מעוצב, כיצד הוא אמור להראות ומה הוא משדר ומביע. אחת הבחירות הטובות יותר הוא המטבח האיטלקי. הסגנון האיטלקי נהיה טרנדי למדי בעיקר בגלל המראה ה"שיקי" הקלאסי שיודע תמיד איך להותיר רושם – כמו שרק האיטלקים יודעים.  ריהוט איטלקי ואביזרי נוי שונים, הינם כמעט בגדר הכרח, כדי להשלים את ה"לוק" של המטבח. שימו לב כי אחד האזורים החשובים ביותר בבית, שבו למעשה אתם גם נמצאים זמן רב לעיתים אף יותר מבסלון, על כן ההשקעה במטבח חשובה לא פחות (ואף יותר) מהשקעה בחדרי הבית האחרים.  המטבח האיטלקי יודע להביא לידי ביטוי את כל הטוב והיחודי בארץ המגף תוך שימוש בחומרים טבעיים ועץ מלא שיוצרים תחושה חמימה, ביתית ונעימה.

סודות המטבח האיטלקי
האיטלקים ידועים בעולם כולו ביכולותיהם הקולינאריות ובמאכליהם המפורסמים.

מי שכבר ראה מטבח בעיצוב איטלקי, יכול בוודאי להבין מאיפה מגיעה ההשראה ליצירתם ל כל אותם מאכלים שכולנו מכירים ואוהבים. המטבח הוא מקום שבו קורים דברים נפלאים שההשראה והיצירתיות היא בהחלט מנת חלקם.

כמובן שגם לציוד במטבח יש חשיבות וככל שיהיה לכם ציוד איכותי יותר במטבח כך יהיו לכם גם אופציות נוספות להביא הלכה למעשה את כל הברקותיכם הקולינריות אך ללא ההשראה המתאימה והאהבה האמתית לאמנות הבישול, הציוד פשוט אינו מספיק.

המטבח האיטלקי עשוי לרוב מעץ מלא וטבעי בכל צבע שתבחרו , הם כוללים משטח עבודה גדול ונוח, השימושיות היא ערך הנמצא בראש סדר העדיפויות בעת עיצובם והם משדרים פאר ויוקרה לצד עיצוב מודרני על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

זמן איכות במטבח איטלקי
מחקרים מראים כי המטבח הוא החדר בבית שבו אנו שוהים את הזמן הרב ביותר, אחר חדר השינה.

בין אם זה לצורך חימום זריז במיקרוגל ובין אם זה בישול ארוחה משפחתית, המטבח הוא האיזור בבית שבו אנו מבלים חלק גדול מאותן שעות שבהן אנו נמצאים בבית.

  למה שלא תפנקו את עצמכם במטבח איטלקי, שיהפוך את הזמן שלכם במטבח לחוויה קולינרית אמיתית.

יבוא מטבחים

היתרון בייבוא מטבחים
על אף המגמה הגוברת של רכישת מוצרים "כחול – לבן" ניתן למצוא לא מעט יתרונות ביבוא מטבחים מחו"ל.

איכות – ישנן חברות רבות המתמחות בייצור ועיצוב מטבחים שמסיבות כאלו ואחרות אינן מייבאות את מוצריהן לארץ. אם החלטתם בכל זאת לרכוש מטבח שלא ניתן למצוא אצל המשווקים בארץ, ככל הנראה שתאלצו לייבא את המטבח בעצמכם. עם כל הכבוד ליצרני המטבחים בישראל(ובהחלט יש כבוד… והרבה) ישנם מטבחים איכותיים מאוד, בסטנדרטים גבוהים או בעיצובים יוצאי דופן שטרם הגיעו לארצנו הקטנה, אך בוודאי שזה לא מה שאמור למנוע מכם לרכו את מטבח החלומות שלכם. אם האיכות והיוקרה עומדים בראש סדר העדיפויות שלכם ולא בהכרח המחיר או הזמינות של המטבח, תוכלו למעשה לייבא כל מטבח שתרצו.

מגוון – באופן טבעי, כאשר אינכם מגבילים את עצמכם לרכישת ארון בארץ ורואים כאופציה מעשית גם ייבוא מטבחים ממדינות אחרות, המגוון שאליו אתם נחשפים עולה באופן משמעותי. כיום בעידן האינטרנט, תוכלו בקלות רבה באמצעות הקלדת כמה ביטויים במנועי החיפוש להחשף לאין סוף דגמים, עיצובים, גדלים וצבעים של מטבחים. רוצים להיות מיוחדים? מחפשים מטבח שכמוהו אין עוד לאף אחד? יבוא מטבחים הינו כאמור אופציה זמינה מאוד שתאפשר לכם לרכוש כל מטבח שבעולם!

מחיר – יבוא מטבחים לא חייב להיות בהכרח עסק יקר. הרי לא בכדי, עניין היבוא מסין הפך לתופעה, שלא לומר מגפה, שבה "לוקים" חלק נרחב מאזרחי ישראל. על אף שמוצרים סיניים נתפשים כזולים ולא אמינים, הרי ידוע שהיום המצב שונה לחלוטין. גם הסינים למדו כי לא תמיד ניתן להתפשר על האיכות לטובת מחיר נמוך, ועל כן למדו להתאים את המוצרים שלהם לדרישות הגבוהות של תושבי המערב.

ייבוא מטבחים – כל אחד יכול!
יבוא מטבחים הוא עניין אשר דורש רק מעט השקעה של זמן בחיפוש אחר דגם שאותו אתם אוהבים ובחיפוש אחר מחיר אטרקטיבי. מעבר לכך תוכלו להעזר במגוון הרחב של החברות המציעות סיוע ביבוא מוצרים מחו"ל. כמובן שה"סיוע" כרוך בתשלום, אך זה בהחלט עשוי לסייע לכם רבות ולחסוך את כל "כאב הראש" הבירוקרטי מול רשויות המכס.

לפרטים ויעוץ מלאו את הטופס

[pojo-form id="4134"]

עיצוב מטבח מודרני

עיצוב מטבח מודרני
כאשר אתם חושבים על עיצוב מטבח מודרני, ככל הנראה שעולות בראשכם תמונות של מטבחים בעלי עיצובים מרהיבים, מלאי גימיקים הכוללים גם מוצרים ומכשירים הבנויים על פי הצו הטכנולוגי האחרון. כאן נציג בפניכם כמה מאפיינים ל המטבח המודרני שאולי יסייעו לכם במיקוד ההגדרה ולהבנה טובה יותר של מה זה למעשה עיצוב מטבח מודרני.

חזית הטכנולוגיה
טכנולוגיה חדישה היא האסוציאציה הראשונה שעולה בראשנו כאשר אנו שומעים את המילה "מודרני". אם אכן תרצו לעשות שימוש בחידושים הטכנולוגים האחרונים כמובן שתנורי אינדוקציה הם הדבר הראשון שתרכשו, מקרר בעל מקפיא תחתון עם ניטור טמפרטורה ממוחשב ועוד מגוון עצום של מוצרי מטבח שהיריעה קצרה מלהכיל את כולם. ל"מפונקים" שבינינו נמליץ כמובן גם על הוספת מסך LCD (כמה שיותר גדול, יותר טוב) לשימוש כטלוויזיה או שניתן לחברו למערכת מחשב ולהשתמש בו להצגת מתכונים או סתם להשמעת מוסיקה. בעוד הטכנולוגיה נוטה לעיתים להציג מוצרים "קרים" בצבעים מתכתיים, עיצוב מטבח מודרני מאמץ אל חיקו את החדשנות ההולכת יד ביד עם עקרונות אסתטיים מובילים, שימושיות וצבעים חמים ונעימים.

ארונות מטבח – עניין של טעם…
עיצוב מטבח מודרני, דוגל בשטחי אחסון שהם הרבה מעבר לארונות מטבח על פי התפישה המקובלת. ארון המטבח בצורתו הבסיסית הוא בעל צורה מרובעת או מלבנית ובעל ציפוי במראה אחיד וחלק.

על אף הנוחיות היחסית ואולי יש כאלו שיטענו שגם קל יותר לנקותם, המטבח שלכם הוא הדרך שלכם להביע את טעמכם האישי.

כפי שכל אדם מבשל בצורה שונה ויוצר טעמים נפלאים הייחודיים רק לו, כך גם כאשר מדובר באופן שבו המטבח מעוצב.

שימושיות
מעבר לעיצוב יפה ומוצרי חשמל חדישים, עיצוב מטבח מודרני לוקח כשיקול עיקרי את עניין השימושיות. כדוגמה לכך ניתן למצוא כיום מטבחים רבים הנבנים בהתאמה אישית ועל פי המידות המדויקות של מכשירי החשמל.

כך נוצר למעשה מצב שגם המיקרוגל והכיריים הופכים להיות חלק אינטגרלי מהמטבח ואין סנטימטר אחד מבוזבז. בהתחשב בגודלם של בתים ובתוך כך מטבחים רבים שהם בעלי שטח קטן יחסית, לעניין השימושיות יש ללא ספק חשיבות רבה.

אחסון חכם במטבח

פעמים רבות המטבח מעמיד אותנו במבחן של יעילות ויכולת ארגון, מכיוון שבדירות רבות או שהמטבח אכן קטן או שבלא מעט מהמקרים ברשותנו יש כל כך הרבה סירים, מחבתות ומוצרי מזון שונים ששטח האחסון, גדול ככל שיהיה, לעיתים אינו מספיק.

במידה שהנכם גרים בדירה שכורה, ביצוע שינויים במטבח כרוך בשכנוע בעל הבית כי יש בכך צורך אמיתי, מה שעלול להיתקל בסירוב מנומס מצידו. הפתרון לכך הוא שימוש יעיל עד כמה שניתן שטחי האחסון שיש ברשותנו כיום.

להכיר את הקיר…
גם אם אין לכם את האופציה להגדיל באופן פיסי את שטח האחסון של המטבח על ידי הוספת ארונות או מדפים, תוכלו לנצל שטחים פנויים על קירות המטבח לתליית ווי תליה. תגדילו אף לעשות אם תשתמשו בווים דקורטיביים ולא בברגים פשוטים, מה שיכול אף להוסיף "אופי" למטבח שלכם.

על המתלים שלכם תוכלו לתלות מחבתות שאתם עושים בהם שימוש תדיר, מצקות ושאר כלים ואביזרים שמצד אחד הופכים להיות זמינים יותר עבורכם ונוחים לגישה ומצד שני אתם גם חוסכים לא מעט שטח אחסון בארונות.

הסרוויס של סבתא יומה – למחסן!
בוודאי גם אצלכם יש כמה סרוויסים שקיבלתם כמתנה בראש השנה או בפסח האחרון.

בהנחה שאינכם עורכים כל יום סעודה מפוארת לכל בני המשפחה המורחבת והחברים, ככל הנראה שאין לכם צורך אמיתי לאחסן את כל חלקי הסרוויס בארון המטבח.

נשפו החוצה חזק את כל רגשי האשמה והכניסו את סט הכלים הענק לקרטון גדול, ושמרו אותו במקום לא מנוצל בבית או במחסן או מזווה, במידה שיש לכם. אמנם זהו טיפ פשוט אך למרות זאת רבים הם אלו שמבזבזים את שטח האחסון היקר במטבח על סרוויסים שכאלו, טוסטרים, כוסות מיוחדות למשקאות אלכוהוליים מיוחדים וכו'.

כמובן שאין אנו אומרים כי כל אלו מיותרים, אלא רק כי כוס למרטיני שאתם משתמשים בה פעם בכמה חודשים לא צריכה להיות מונחת בשטח האחסון הזמין שבמטבח.


כיום השוק מציע מגוון רחב של פתרונות אחסון חכמים המתאימים לכל מטבח ולכל צורך. בדקו גם אתם כיצד תוכלו לחסוך במקום ולהשתמש בשטח האחסון במטבח שלכם בצורה חכמה, יעילה ונוחה יותר.

מדריך חומרי ניקוי למטבח

מטאטא/מגב – אלו הם כמובן האביזרים הבסיסיים ביותר שצריך לכל סוג של ניקיון, פחות או יותר. עוד תוספות מתבקשות הן כמובן גם יעה, סמרטוט רצפה (עדיפות לכזה העשוי "מיקרופייבר") לפחות גליל אחד של מטליות נייר, סקוצ'ברייט וחומרי ניקוי בהתאם לסוג המטבח שלכם.

מסיר שומנים – חומר חזק מאוד המיועד כמובן להסרת שומן או כתמי לכלוך קשים ועקשניים. את החומר יש לרסס באופן ישיר על גבי המקום המלוכלך להמתין מספר שניות ולאחר מכן לנגב אותו באמצעות מטליות הנייר. במידה שאינכם בטוחים כי מסיר השומנים בטוח לשימוש עם המשטח שעליו מרססים אותו, בהחלט מומלץ לנסות את החומר בפינה קטנה ונסתרת, כך שגם אם חלילה יפגע הצבע או הציפוי, זה לא יבלוט לעין.
במידה שלא הצלחתם להסיר את הלכלוך הקשה, נסו לרסס שנית אך הפעם לשפשף את הלכלוך באמצעות סקוצ', גם הפעם בעדינות כדי לא לפגוע בשכבת הציפוי של התנור, הכיריים וכו'. עקב עוצמתו הרבה של החומר הפעיל שבמסיר השומנים חובה להשתמש בכפפות מגן שימנעו מגע בין החומר הצורב לעורינו.

נוזל כלים – כן, גם לשטוף את הכלים היא משימה הכלולה בניקוי המטבח – אז בלי תירוצים! שימו לב לאותיות הקטנות על גבי הבקבוק שמציינות את כמות החומר הפעיל במוצר. אחוז נמוך מידי של חומר פעיל לא ינקה טוב ואחוז גבוה מידי עלול לגרות את העור. האחוז הרצוי  הוא סביב העשרים וחמישה אחוז.

חומץ/מלח לימון – חומרים טבעיים לחלוטין נהדרים להסרת אבנית מהקומקום, הלבנה וניקוי משטחים כמו למשל דלת התנור ועל הדרך גם אפשר להבריק את הסכו"ם!

צמר גפן ספוג במעט שמן – לאחר ניקוי יסודי של המטבח, העברת חתיכת צמר גפן, ספוגה במעט שמן תבריק את משטח השיש ותעניק לו מראה נקי במיוחד.

אז הבנתם באיזה חומרים כדאי להשתמש כדי לנקות את המטבח? אז תפשילו שרוולים, קחו נשימה עמוקה וגשו למלאכת צחצוח המטבח עד שיהיה מבריק ונוצץ – לפחות עד הפעם הבאה שתרצו לבשל.

חברת "מטבחים" – מטבחי היי טק

מטבחים – החברה המובילה במטבחי על!

מטבחים, עיצוב מטבחים יצור מטבחים. אנו במטבחים מבינים כי המטבח הוא המרכז של הבית והוא המרחב המשותף לכל בני הבית, הוא המקום בו נפגשים בני המשפחה, מתבשלים סיפורים ומסורות ומנהגים עוברים בו מדור לדור.

בזכות המקצוענות של מטבחים וכל צוות העובדים, צברה החברה במהלך הזמן מוניטין מעולה בשוק הישראלי.

מטבחים ללא פשרות תעשה את כל מבוקשכם ולכן אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ נהנים מעבודתנו המקצועית והאיכותית לאורך שנים רבות.

מטבחים – עיצוב וגימור ברמה גבוהה ביותר!

אנו במטבחים נעצב ונייצר את המטבח המושלם עבורכם מהחומרים הטובים ביותר ובפרזול המתקדם ביותר בעולם הפרזולים.

אנו מיצרים מטבחים בסגנונות רבים, כגון: מטבח קלאסי – מטבחים מעץ מלא או בצביעה אטומה, מטבח פרובאנס – מטבחים מודרניים בשילוב אלומיניום, מטבחים אנגליים – מטבח אנגלי במיטב מסורת האנגלית הקלאסית, מטבחים כפריים – מטבחים מעוצבים בסגנון כפרי ישן וטוב, מטבחי הייטק – מטבח הייטק מודרני בצורות חדות כמחשב, מטבחי יוקרה – מטבחים יוקרתיים בעיצוב של מעצבים הכי יקרים בעולם, וכו'.


מטבחים – החזון שלנו!

חברת מטבחים מאמינה כי הניסיון והמקצועיות המוכחים של החברה המתעדכנים ברוח הזמן ומותאמים עד לפרט האחרון לביקושי הלקוחות במשך דורות, לווי הלקוחות ומתן מענה טכני במידת הצורך בד בבד עם הצגת היצע מגוון של מיטב המטבחים, מהווים עבור לקוחותיה של החברה מענה ראוי אשר בא לידי ביטוי בציבור לקוחות נאמנים ומרוצים.

לקבלת יעוץ על מטבח אצלנו מלאו פרטים

[pojo-form id="4134"]

4 תגובות

כתיבת תגובה

0
    0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    דילוג לתוכן